fbpx
Showbiz

Djemtë e “Përputhen” pre e shakave, ja si do dukeshin po të ishin vajza

Protagonistët e emisionit “Përputhen” janë shfaqur në një mënyrë më ndryshe. Në Instagram së fundi po qarkullojnë fotografi në të cilat shohim se si do të dukeshin djemtë e emisionit në rast se do ishin vajza. Një faqe në Instagram ka publikuar fotot dhe në të njëjtën kohë iu ka venë emrat dhe profesionin e tyre.

Këto postime po bëhen virale në rrjete sociale dhe morën pëlqime dhe komente të shumta. Komente nga më të ndryshme por më shumë me të qeshura. Ndryshe, protagonistët e fotografive ende nuk kanë reaguar lidhur me këtë veprim.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button