Showbiz

“Do bëhesh pjesë e politikës?”, flet për herë të parë Ami

Amarda Toska e njohur si Ami është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo po bën disa kohë që është shkpëputur nga ekrani, duke u fokusuar më shumë te biznesi.

Mirëpo, së fundmi si rrallëherë, Ami ka vendosur të bëjë një mini-intervistë në Instagram. Moderatorja i ka dhënë mundësinë fansave të bëjnë pyetjet që dëshirojnë, por njëra prej tyre ka tërhequr më shumë vëmendjen.

Një nga ndjekësit e ka pyetur Amin nëse do të futeshe ndonjëherë në politikë dhe përgjigja e saj ka qenë e drejtëperdrejtë. “Do futeshe ndonjëherë në politikë?”, i ka shkruar ndjekësi. “Nuk mendoj që e bej dot… Më lodh shumë “fasada” gjithë kohës…”, është përgjigjur Toska.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: