Showbiz

Do flenë jashtë/ VIP-at bëjnë säkrificën për Tanin: Do i vi një e mirë!

Të reja ngjarje priten të ndodhin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipërisë. Një zarf i bardhë ka surprizuar banorët ditën e sotme, të cilët e hapën me padurim për të parë se çfarë shkruhej në të.

Pasi e hapën, ata zbuluan paktin e vënë nga Vëllai i Madh se nëse banorët pranonin të flinin një natë jashtë, një surprizë do vinte për Tanin.

Banorët pranuan menjëherë bastin e vendosur nga Vëllai i Madh. Të shohim sa do e realizojnë dhe çfarë surprize do ketë për Tanin. Nderkohe Luizi ka qënë banori i parë që hoqi litarin. Si pasojë, ai ka shkuar menjëherë në nominim.Ai i tregoi banorëve se e hoqi litarin me qëllim që asnjëri prej tyre mos ta heqë dot, pasi ai që do e heqë do të shkonte në nominim bashkë me të.

Olta ka qënë banorja e dytë pas Luizit që ka vendosur të heqë rripin duke shkuar kështu automatikisht në nominim.

Luizi dhe Olta janë dy të nominuarit deri më tani. Sot është dita e dytë që banorët vazhdojnë sfidën duke qëndruar lidhur me njëri tjetrin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close