Showbiz

“Do kisha pas qejf me të, më duket shumë…”. Prezantuesja habit me deklaratën për Erion Veliaj, ja ç’i thotë publikisht

Ana Kabashi, këngëtarja dhe prezantuesja me origjinë nga Kosova, e ftuar në “Glamour”, është treguar pa komplekse. Përballë pyetjeve pikante të moderatores, Ester Bylyku, Ana Kabashi është vënë përballë zgjedhjes mes politikanëve.

Ester Bylyku: Bashkëshortja e cilit politikan do doje që të ishe ti?

Ana Kabashi: Mendoj, mendoj Erion Veliaj. Po kisha pas qejf me të, më duket shumë nice.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

“>http://

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close