Showbiz

‘Do na marrin për lezbike moj’, Einxhel dhe Beniada puthen në buzë

Ajo është një nga banoret më mendje hapur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Është fjala për modelen e njohur, Beniada Nishani, e cila herë pas here provokon publikun me kërcimet seksi, por edhe me deklaratat që bën. Një ditë më parë, teksa ishte në dhomën e dënimit së bashku me banorët e tjerë, ajo nisi që të fliste për balerinët me të cilët kërceu bashkë me Einxhel. Kujtojmë se kërcimi “twerk” i dy vajzave pati një ndikim të madh në fitimin e buxhetit të plotë për të gjithë banorët.

Por dy vajzat bukuroshe u “shpërblyen” nga “Vëllai i Madh” për kryerjen e provës me shumë sukses, me katër balerinë në dhomën e surprizave.

Ndërkohë gjatë bisedës me banorët, Beniada tha se do të dëshironte që njëri prej tyre të ishte bërë pjesë e shtëpisë, por shtoi se ishte Einxhel ajo që nuk pranoi, me justifikimin se mërziteshin djemtë e tjerë.

Menjëherë pas kësaj bisede, Nishani u përkul për të puthur në buzë moderatoren e njohur, që ishte shtrirë në divan. Einxhel nuk reagoi, por tha “Do na marrin për lezbike”.

Einxhel: Moj, do na marin për lezbike.

Beniada: Po të na marrin, kemi frikë ne se do na marrin për lezbike aman… Unë kam dal me shoqen time nudo afër e afër të pozuar, kanë dalë gjithë titujt në Shqipëri… unë thash bashkëjetojmë dhe në shqip kjo është përkthyer si bashkëjetim si (lidhje). Ka dal emri im në një gazetë shqiptare dhe fotoja ime me shoqen time bashkë dhe… Beniada: Po, aty afër ishim.faxweb

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: