fbpx
Showbiz

“Do nxjerrim të palara që janë rreth e qark”, Arjoni dhe Shqipja bën “paralajmërimin” e fortë (Foto)

Arjoni i “Përputhen” do të takohet së shpejti me Shqipen, ish-konkurrente e programit dhe një ndër më të komentuarat. Gjatë një videoje live në Instagram, ai ka treguar se së bashku me Shqipen do të nxjerrin të palarat e “Përputhen”. “Shqipen do e takoj shumë shpejt. Bashkë kemi për të nxjerrur të palarat që janë rreth e qark. Po iu them që tani, janë të palara shumë shumë tronditëse”, është shprehur ai.

Nga ana tjetër, Shqipja e ka ripostuar videon në fjalë duke shkruar: “Vetëm fol kujt do ia bëjmë golin! Unë gati jam, por nuk është se do takohemi veç për këtë, se na ka marrë dhe malli.”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button