Showbiz

“Do puthemi pak,pse ke turp?!”/ Ana i lë të gjithë pa fjalë, shihni çfarë i bën këngëtarit shqiptar në mes të emisionit (VIDEO)

Para pak kohësh Ana Lleshi u përjashtua nga emisioni ku po merrte pjesë pasi theu një ndër rregullat kryesore të këtij emisioni. Ajo së bashku me Arjonin u përjashtuan, pasi ishin takuar me njëri-tjetrin pa dijeninë e produksionit. Por largimi i Anës ngjalli shumë polemika dhe debate, sidomos pas puthjes që i dha live në emsionin Prime, Atdheut një prej konkurentëve që kishte shfaqur hapur pëlqimin për të.

Por Ana nuk i ka lënë me kaq puthjet, pasi së fundmi ajo ishte e ftuar në një emision në Kosovë dhe puthi live këngëtarin. Pas një bisede për jetën e saj dhe largimin nga emisioni, ku tha se nuk i intereson mendimi i të tjerëve dhe se e jeton jetën si do ajo vetë, ajo u ngrit dhe puthi këngëtarin.

Do puthemi çik, pse ke turp, këtu je dhe pa kamera.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close