Showbiz

Donaldi dhe Beatrix surprizohen brenda shtëpisë së “BBV”

Një surprizë e këndshme ka ndodhur ditën e sotme për çiftin e shtëpisë. Teksa banorët ndodheshin në oborrin e shtëpisë, një parashutë është afruar përreth tyre ku surpriza e veçantë ishte Donaldin dhe Beatrix. Fansat e tyre të zjarrtë i surprizuan ata me një parashutë në të cilën shkruhej një dedikim ku ata u lumturuan pafund. Dyshja u emocionua shumë nga kjo surprizë kaq e bukur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: