Showbiz

Donaldi godet murin me grushte: Nuk e duroj dot Ilirin, më acaron zëri i tij

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Ilirit është tensionuar ditët e fundit. Teksa Iliri po diskutonte me Monikën në dhomën e ndjenjes, Donaldi nervozohet kur i dëgjon zërin nga dhoma tjetër.

I nevrikosur godet murin me grushte ndërsa Beniada përpiqet ta qetësojë duke kërkuar ndihmën e Beatrix.

“Mos fol më, nuk dua ta dëgjoj, hape perden mos ta dëgjoj më. Më acaron ai zëri i atij”, thotë Donaldi i acaruar.

“Mos dil nga vetja jote, Donald të lutem, qetësohu, Iliri po flet me Monikën”, -i thotë Beniada.

“Asnjë njeri nuk mendon për mua, unë nuk mërzitem unë”, tha më tej Donaldi gjatë bashkëbisedimit me modelen.

“Më tregon mua ai se çfarë do të bëj unë me të fejuarën time, më beso për këtë gjë se ai e ka më shumë se personale, e bën kastile për të më ulur mua. Më vjen inat”, thotë më tej Donaldi në dhomën e gjumit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: