Showbiz

Donaldi i bën dhuratën speciale, “nuk përmbahet” Bora, çfarë i thotë publikisht

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë. Ata tashmë e kanë pranuar hapur lidhjen e tyre  dhe nuk i kursejnë dedikimet publikisht. Së fundmi, Donaldi e ka surprizuar Borën me një dhuratë tepër special, që çdo vajzë do ta donte.

Siç dihet, ai e ka pasion pikturën, pasi ka përfunduar edhe studimet për të. Edhe nuk ka nguruar të pikturojë portretin e partneres, Borës. Donaldi ka publikuar një video ku tregon gjithë proçesin e punës. “Për ty Bora”, ka shkruar aktori krahas videos.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: