Showbiz

Donaldi: Nëse fiton Iliri unë do vrasë veten

Të gjithë e dinë tashmë se marrëdhënia e Ilirit me Donaldin nuk është aspak e mirë. Rivaliteti mes tyre po shtohet sa më shumë i afrohen finales, ndërsa përsa i përket “marrëdhënies” së tyre, ajo është tensionuar akoma dhe më shumë ditët e fundit.

Ishte Einxhel ajo që tha se Iliri mund të fitojë BBV teksa tha “ta gëzojë çmimin” dhe se “nuk i plas fare.”

Donaldi nga ana tjetër nuk mendonte aspak si Einxheli, madje tha se “do vriste veten”, nëse kjo do ndodhte.

Pjesë nga biseda: Einxhel: Nuk po më plas fare.

Donaldi: I thua ti ta gëzojë çmimin atij?!  Einxhel: Po le ta gëzojë mo!

Donaldi: Unë do vrisja veten!

Einxhel: Po fare, fare o vëlla.

Donaldi: Po o vëlla do vrisja veten.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close