Showbiz

‘ Donaldi, Po mendoj për botën jashtë’, Beatrix revoltohet me të dhe largohet nga ai

Prej ditësh Beatrix kërkon me ngulm vëmendjen e Donaldit, pasi ndjen se gjërat mes tyre kanë ndryshuar. Së fundmi, teksa të dy kanë qenë të ulur në divan, këngëtarja është revoltuar me aktorin. Ai ka qenë duke menduar për botën jashtë dhe kjo nuk i ka pëlqyer Beatrixit. Ajo është ndjerë e lënë mënjanë.

Beatrix: Pse rri i sheh dritat kot? Ça mendon? Hë? Donaldi: Nuk po mendoj për dritat, Beatrix: Okay, për çfarë po mendon?

Donaldi: Për botën jashtë, Beatrix: Ça po mendon për botën jashtë?

Donaldi: Ça do bëj kur të dal, Beatrix: Ça do besh kur të dalësh…Po unë këtu si pemë? Faleminderit për mirëkuptimin! Pse mendon për botën jashtë kur më ke këtu brenda mua, gjithë ky yll…

Donaldi: Ke të drejtë, Beatrix: Jo nuk kam të drejtë fare, jam e mërzitur (tenton të largohet por nuk e lë Donaldi)

Donaldi: Nuk dua të çohemi që këtu, Beatrix: Po ik rri ore, ke jetën tënde dhe botën tënde përjashtë. Unë kam botën time këtu brenda momentalisht (Largohet)

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: