Showbiz

Donaldi “rikthehet” në origjinë, imiton Ledri Vulën

Aktrimi është pasioni i Donald Veshaj dhe më në fund e vuri në punë këtë aftësi gjatë qëndrimit në Big Brother Vip.

Binjaku bukurosh u kap nga kamerat teksa imitonte Ledri Vulën duke kënduar. Ai imitoi lëvizjet që kosovari ka bërë në kënëgën e tij më të re “Dale”, në bashkëpunim me Kidën dhe Butrint Imerin.

Të gjithë rrethuan Donaldin dhe u argëtuan nga performanca e tij. Ndërkohë ai është një nga banorët më të komentuar jashtë shtëpisë. Ai është në qendër të vëmendjes për afrimitetin me Semin, shoqen e ngushtë të Bora Zemanit. Ai gjithashtu ka folur edhe për ndarjen me moderatoren bukuroshe.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: