Showbiz

Dua Lipa i beson veshjen stilistes shqiptare që fitoi çmimin prestigjioz

Dua Lipa tregon dhe njëherë që është mbështetëse e talenteve shqiptare. Diva e muzikës u shfaq e veshur nga stilistja Nensi Dojaka, e cila pak ditë më parë çmimin e madh LVMH 2021 për talentet e reja, duke e bërë kështu një emër të rëndësishëm të botës së modës.

Ka qenë Dua që zbuloi se paraqitjen e saj ia ka besuar stilistes shqiptare ndërsa e ka uruar dhe për vlerësimin e pak ditëve më parë.

28-vjeçarja, e cila po zhvillon karrierën në Londër ka punuar dhe me figura të tjera të famshme si Bella Hadid, Emily Ratajkowsi dhe Kaia Greber.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: