Showbiz

Dua Lipa nderohet me çmimin ‘Artistja e shquar e vitit 2021’

Këngëtarja Dua Lipa ka marrë pjesë së fundmi  në evenimentin e ndarjes së çmimeve të Lidershipit të Shquar, në ‘Këshillin Alantik’. E shoqëruar nga Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, Dua është nderuar me çmimin “Artistja e Shquar e Vitit 2021”.

Këngëtarja e ka ndarë lajmin me fansat përmes rrjetit social,Instagram .”Jam shumë e nderuar dhe krenare që kam pranuar çmimin ai ‘Artistja e Shquar e Vitit’ në Distinguished Leadership Awards nga Atlantic Council në përvjetorin e tyre të 60-të”, ka shkruar ajo në postimin e ndarë në InstaStory.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: