fbpx
Showbiz

Dua Lipa pjesë e albumit të ri të artistes së famshme

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa  do të jetë pjese e albumit  më të ri të Miley Cyrus i cili do të titullohet “She is Miley Cyrus”. Këtë lajm ka qenë vetë Miley e cila e ka konfirumuar për “The Edge”.

“Nga Dua Lipa te Billy Idol, dua të them se ju mendoni se po bëj shaka, por jo. I kam Dua dhe Billy Idol në të njëjtin album, dhe kjo është menduar të luhet në një festival”.

Si Dua ashtu dhe Miley e kanë treguar shpeh herë miqësinë që kanë me njëra tjetrën. Vitin e kaluar Dua e ftoi Miley-n të performonte Sunny Hill Festival” në Prishtinë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button