Showbiz

Dua Lipa poston foto me Greg Ramën nga plazhet e jugut

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa nuk po i ndahet Shqipërisë!

E veshur me ngjyrat e verës dhe me flokët e shkujdesur nga era e detit, Dua ka publikuar fotografi teksa po shijon ditët e saja në Shqipëri në bregdetin e jugut.

Edhe djali i kryeministrit, Greg Rama në rrjetin e tij social Intstagram ka publikuar një fotografi me këngëtaren duke shkruar ”Kemi mundësi edhe për më mirë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: