Showbiz

“Duhet ta shpëlash gojën kur përmend gruan dhe vajzën time”, debat i ashpër mes Ilirit dhe Einxhel

Programi ka nisur me debate të ashpra. Pas një videoje të publikuar në ekran kur të gjithë banorët flasin për Ilirin ajo se çka ka folur Einxhel ndikoi tek Iliri. Einxhel kishte thënë se Iliri ka përdorur gruan dhe vajzën e tij vetëm për lojë.

Ndërkohë, Iliri iu drejtua që mos ta komentojë lidhjen e saj me bashkëshorten dhe vajzën sepse sipas tij është një goditje ordinere.

Tutje, Iliri i tha se duhet ta shpërlajë gojën kur përmend gruan dhe vajzën e tij.

Gjatë debatit Iliri i është drejtuar Einxhelit: “unë të masakroj ty në mënyrën verbale”.

Me pasë Einxhel është munduar të sqaroj vetën për situatën e krijuar dhe debati ka vazhduar

Ti gruan time dhe vajzën time nuk ke shans ti zësh me gojë. Duhet ta shpëlash gojën nga mëngjesi deri në darkë.

Einxhel: Ti je mosha e babait tim dhe më ofendon rregullisht, ti ofendon këdo këtu brenda ky është turp.

Iliri: Karakterin tënd provokues e di shumë mirë, ti jep ide kur nuk ti kërkon njeri dhe i ke të pavlera.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close