Showbiz

Dy ditë larg finales, fansat i dhurojnë banorëve spektakël me parashuta mbi shtëpinë e “Big Brother Vip”

Teksa na ndajnë vetëm dy ditë nga finalja e madhe e Big Brother Vip 2 katër finalistët mëngjesin e sotëm janë zgjuar në mënyrën më të bukur.

Disa parashuta fluturuan mbi shtëpinë më të famshme të momentit dhe secila parashutë mbante një mesazh për finalistët.

Të katër banorët u emocionuan kur panë parashutat dhe i përshëndetët me duar. Kujtojmë se e shtuna mbrëma do të jetë vërtet një natë magjike, plot emocione të forta dhe supriza.

Ishte vetë regjisori Eduart Grishaj i cili zbuloi pak nga këto supriza ku një prej tyre do të jetë dhe dasma madhështore e Luizit me Kiarën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close