Showbiz

Dy ish konkurentët e “Big Brother” shfaqen më afër se kurrë (Foto)

Këngëtarja Sheila Haxhiraj dhe modeli e sportisti Kledi Hysa, të cilët janë ish-banorët e “Big Brother VIP” janë përfolur për një lidhje të mundshme me njëri-tjetrin. Pak ditë më parë ata janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, si dhe duke shkëmbyer puthje e përqafime me njëri-tjetrin.

Përveçse ishin konkurentë në “Big Brother Vip Albania”, dyshja duket sikur ka nisur miqësinë me njeri-tjetrin edhe jashtë shtëpisë më të famshme të momentit. Dyshja është filmuar herë pas here në prani të njeri-tjetrit dhe së fundmi, pas videos në Shkodër, Kledi dhe Sheila janë shfaqur dhe në sheshin “Skenderbej” në Tiranë më afër se kurrë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close