Showbiz

E bija e Trump me pushime në Mikonos, publikohen foto nga varka me të fejuarin miliarder (FOTO)

Vajza e ish-Presidentit të SHBA, Donald Trump, Tiffany, ka zgjedhur Greqinë për të kaluar disa ditë pushimesh këtë verë. Tiffany u fotografua teksa shëtiste me të fejuarin e saj miliarder Michael Boulos në ishullin grek të Mikonos.

27-vjeçarja është fotografuar brenda një varke, teksa po eksploronte detin e kaltër të Egjeut.

Tiffany duket se është frymëzuar nga historia e ishullit, teksa u shfaq e veshur me një fustan blu, të shtrënguar në bel me një rrip dhe me një të hapur të guximshme deri në kofshë që e përngjante shumë me perëndeshën e Mikonos. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: