Showbiz

E bukur dhe provokuese, kjo është banorja më e re e BigBrother Vip (Foto)

Beatrix Ramosaj është banorja më e re që pritet ti bashkohet shtëpisë më të madhe në Shqipëri. U përfol se këngëtarja do futej më herët, për shkak se u infektua me Covid-19 ky plan u shty kur ajo të shërohej plotësisht. Duket se ajo është shëruar dhe erdhi dita që do futet në Big Brother Vip. Këtë e bëri me dije edhe vetë këngëtarja. Ajo ka publikuar një foto të vëllait të saj në Instaghram story, teksa shkruan se do e marrë malli shumë për të.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: