fbpx
Showbiz

“E ke fytyrën si burrë i vogël”, Armina Mevlani ja kthen

Bloggerja Armina Mevlani, këto ditë karantine ka qenë tepër aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka realizuar disa video kërcimi në programin e famshëm TikTok, dhe i ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram. Megjithatë mes shumë komplimenteve, ka dhe ndjekës që mendojnë ndryshe, dhe bëjnë krahasime pa vend në profilin e Mevlanit. I tillë ka qenë një koment, që e ka bërë bloggeren te replikojë.

“Sa femra të bukura ka Shqipëria, dhe të thjeshta, por ti s’je nga ato. Fytyra jote si burrë i vogël”,– shkruan një ndjekës në profilin e Armina Mevlanit. “Të urryerit do të urrejnë, dhe mua më pëlqen kjo”,– i është përgjigjur Armina Mevlani.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button