Showbiz

E papritur/ Banorja lë shtëpinë e ‘Big Brother’! Produksioni: Është në gjendje të rënduar psikologjike

Zhaklina Gjolla nuk është më banore e shtëpisë së Big Brother Albania VIP 2. Ka qenë një kërkesë e banores për të lënë shtëpinë.

Kjo sepse siç njofton produksioni, gjendja e saj psikiologjike ka qenë e rënduar.

Lajmi komunikua edhe banorëve me zarfin e kuq të lexuar nga Amosi.

“Vëllai i Madh dëshiron të njoftojë se Zhaklina pas një gjendje të rënduar psikologjike dhe konsultës me psikologun, ka kërkuar të lërë menjëherë shtëpinë. Gjendja e saj tani është mirë dhe ju uron të gjithëve suksese”, lexoi Amosi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close