fbpx
Showbiz

E pazákontë, por ndodh! Rudina Dembacaj rrëfen historinë

Moderatorja Rudina Dembacaj ka rrëfyer historinë me mjeshtrin që thirri në shtëpi për ti rregulluar frigoriferin, punë që nuk e bëri asnjëherë. Pasi pa çfarë pròblemi kishte, tha se do dilte për të blerë një pjesë dhe do kthehej për ta rregulluar.

Ndonëse e priti 6 orë mjeshtrin e quajtur Berti, Rudina tregon se ai u zhdùk dhe nuk e pa më asnjëherë. Për ti dhënë zgjidhje problemit, telefonoi një tjetër mjeshtër. Ky i fundit, pasi e pa për 45 minuta tha se frigoriferi nuk rregullohej më dhe i rrëfeu se si Berti i kishte vjèdhur një pajisje.

Duke përdorur notat e humorit, Rudina tha në emisionin “Mos i fol shoferit” se edhe mjeshtri i dytë, Çimi u largua duke e lënë Rudinën me frigoriferin e prishur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button