Showbiz

E penduar që refuzoi, vajzën e Ema Andreas do të aktrojë në filma për të rritur? (FOTO LAJM)

Sara Kapo, vajza e aktores së njohur Ema Andrea njihet si një nga vajzat më rebele në Shqipëri. Vetëm më një vizitë në profilin e saj në Instagram, Sara duket që bën diferencën.

Fotot klishe nuk kanë lidhje me të, por ato që nuk mungojnë janë fotot provokuese dhe më shumë se sensuale.

Mes tyre nuk mungojnë edhe përshkrimet e çuditshme. Në njërin prej këtyre të fundit Sara tregon se ka patur oferta për të marrë pjesë në filma porno dhe madje shpreh edhe pendësen për refuzimin e tyre.

“Duhet të kishte bërë p0rn kur ata ma ofruan”, shkruan ajo në një ndër fotot e saj sensuale.

Kujtojmë se Sara Kapo do të jetë këtë vit pjesamrrëse në Festivalin e Kengës

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close