Showbiz

E pyeti se çfarë fitoi nga Big Brother VIP, Fifi i kthén përgjígje publikisht Arbana Osmanit

Fifi ishte një ndër pérsonàzhet më kontràvérs këtë ‘Big Brother VIP’. Ajo véndosi të làrgohej nga shtëpia më e famshme në Shqipëri në një momént krítik. Kur u kthýe në spéktakël për të folur mbi ekspériéncën e saj, ajo u pyet nga Arbana , se çfarë fitoi nga kjo pjésmàrrje dhe Fifi e ka një pérgjigje.

Ajo pòstoi në rrjétin social Instagram se ajo çfarë fitoi është dashuria e njerëzve.  @iamflorimumajesi @klajdiharuni @iambrunooooo

Ju du sot , dje dhe neser 🤍 ju kam pérmen gjithe kohen atje brenda.. sekond , minute e ore . Dite pas dite .. por nje gje kam hàrru… me ju falenderu ! Gàbimi im . Me fàlni . Faleminderit , faleminderit , Faleminderit !  Jeni Shpija jem .. qetesia e shpirtit  @arbanao 🤍 ne príme pasi dola me pyete ca fitove nga ekspériénca @bigbrotheralb_vip …

Pérgjigjen po ta jàp sot shpirt .. kam fitu Dashnine ma t’madhe n’bote , emòcion dhe jetë .. Faleminderit edhe ty per cdo gje  SHKOLLAULPIANA-Lipjan 🤍 uroje te takohemi shume shpejt. The news 24

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: