Showbiz

E tha si batutë, por Lei Kraja zbuloi një sekret për pamjen e saj

Lei Kraja e ftuar në emisionin ‘Ditë Pas Dite’ në RTSH, zbuloi një sekret lidhur me pamjen e saj dhe shkaktoi të qeshura teksa astrologia Meri Gjini po jepte disa këshilla në lidhje me kujdesin shëndetësor sipas yjeve. Meri tha se është mirë të shtyhen ndërhyrjet estetike dhe kirurgjitë sepse yjet nuk janë në krahun tone këtë javë.

Lei ndërkohë tha: “Ta shtymë botoksin për këtë javë, meqë nuk këshillohet nga yjet”. Kjo fjali e moderators së sportit tha i bëri të qeshnin të gjithë dhe t’i kujtonin se është e re dhe nuk ka nevojë për botox. Siç u kuptua, Lei ka bërë disa ndërhyrje të vogla në vijat e mimikës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close