Showbiz

“E turpshme, nuk mundet dikush të…”! Revoltohet Bora Zemani, çfarë i ka ndodhur moderatores?!

Bora Zemani aktualisht është moderatorja më e dashur dhe më e përfolur në mediat rozë. Kjo pas historisë së dashurisë me aktorin Donald Veshaj. Kjo bëri që Bora të ketë fansa të shumtë e që e mbështesin atë përmes formave të ndryshme. Por një gjë që kanë bërë së fundmi ata, nuk i ka pëlqyer aspak moderatores. Madje ajo është revoltuar me ta.

Çështja ka të bëjë me hapjen e një “Instagrami” të rrejshëm në emër të djalit të saj Arborit. “Ky nuk eshte insta i Arbori! Ju lutem beni report!!! Nuk mundet dikush te hapi nje faqe femije dhe aq me teper te flasi ne emer te tij! E turpshme!!, ka shkruar Zemani.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close