Showbiz

Edhe Bearti publikon një video të Teas në profilin e tij

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë në krye të lajmeve rozë ditën e sotme. 21 vjeçarja javën e kaluar doli çift nga Përputhen me Andi Shehun derisa sot janë publikuar foto të saj me një ish konkurrent të Përputhen. Është fjala për Beart Rexhepin/ Ky i fundit ka publikuar një video të Teas. Dyshja po kalojnë pushimet në Bogë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close