Showbiz

Edhe Sali Berisha e ka një mendim për Luiz Ejllin

Deri në fund të Big Brother Vip, nuk besojmë se do të ngelë ndonjë personazh i njohur pa komentuar super banorin, Luiz Ejllin. Së fundmi edhe ish-Kryeministri Sali Berisha e ka dhënë opinion e tij për Luizin.

“Eshtë një demokrat i njohur në të gjitha qëllimet e tij, me një energji të pashtershme, siç e dëshmon. Një mjeshtër në marrëdhëniet publike, në fushën e showbizz. Dhe natyrisht ka përdorur të gjithë talentin e pamohueshëm për të tërhequr fansa me një shpejtësi të jashtëzakonshme” – është shprehur kështu Sali Berisha në emisioni Task Force të Sonila Meço. Jo pak herë, Luizi e ka shfaqur simpatinë e tij për Doktorin përmes batutave dhe përshëndetjeve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close