Showbiz

Einxhel nuk i ndahet Dagz, futet në shtratin e tij, nuk arrin t’i fshihet banorëve të tjerë

Mëngjesi ka nisur i ëmbël për Einxhel dhe Dagz. Gazetarja ka vendosur që t’i bashkohet shtratit të tij për të kaluar disa momente në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mes shumë puthjesh, përqafimesh dhe përkëdheljesh ishte Einxhel e cila përpiqej të mos pikasej nga banorët e tjerë.

‘’Më mbulo, nuk dua të më shohë Sarah! Po Arjola ça po bën aty?!”,- tha ajo e sikletosur. Pavarësisht se Dagz u përpoq ta kamuflonte, ishte Sarah ajo e cila u shpreh e habitur pasi kuptoi se ç’po ndodhte.  ‘’Pse gjithë ky afrimitet”,- pyeti ajo çiftin më të ri të shtëpisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close