Showbiz

Einxhel shkel rregullin kryesor të Big Brother, pamjet po bëjnë namin (Video)

Produksioni dhe ‘Vëllai i Madh’ dhanë vendimin që banorja Einxhel Shkira të nisë garën dhe të rikthehet në shtëpi. Moderatorja ka mbërritur në shtëpi dhe iu ka treguar banorëve të tjerë eksperiencën e saj. Mirëpo nuk ka mbaruar me kaq.

Einxhel ka shkelur edhe një nga rregullat e produksionit duke dhënë informacion brenda BBV. Ajo i thotë Tan Bramës se nuk është nominuar për të dalë por për të preferuar.

Shikoni videon e mëposhtme:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close