fbpx
Showbiz

Ekspozoi këmbët e ‘hatashme’, Roberti tundohet nga fotoja e Nora Istrefit, bën veprimin që s’pritej

Robert Berisha dhe Nora Istrefi ishin ndër personazhet më të komentuara në median rozë, pas ndarjes së tyre disa javë më parë. Pavarësisht ndarjes së çiftit, Roberti ka deklaruar se ka një marrëdhënie të mirë me Norën kjo për faktin se ajo është nëna e vajzës së tij, Renne. Ditën e djeshme Nora ka publikuar një foto në Instagram ku ka treguar këmbët e gjata dhe mesa duket Roberti nuk është përmbajtur dot pa i dhënë një ‘like’ kësaj fotoje, cila është pëlqyer shumë nga ndjekësit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button