Showbiz

Elgit Doda surprizë për Monikën: E kemi gati, por nuk ka lekët

Artisti i njohur, Elgit Doda ka surprizuar aktorin Donald Veshaj gjatë spektaklit. “Më ke mërzitur, më ke bërë të qaj, më ke bërë të qesh, forca, shijoje Big Brotherin” ishin fjalët e Elgitit drejtuar Donaldit.
Pritej që të këndonte bashkëpunimin që e kanë realizuar, por në fakt, Elgit Doda interpretoi këngën “Ku je” ndërsa Donaldi puthte e përqafonte Beatrix.

Nga ana tjetër i dha një mesazh Donaldit duke thënë: “Kjo është Big Brother, kjo është loja. Vazhdo kështu”. Nuk mbaroi me kaq. Elgit Doda dhe Romeo kanë realizuar një projekt që e kanë titulluar “Piloti i zemrës”. “I kemi përgatitur Monikës diçka shumë të bukur, por Monika nuk ka lekët”, tha Doda. I kam i kam, sa të dal do i paguaj”, iu përgjigj Monika dhe më pas të gjithë shijuan këngën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close