Showbiz

Elisa Spiropali si asnjëherë tjetër, një kërcim LIVE me Ermal Peçi! Ja kënga që ka motiv

Shumë surpriza sot në ‘Abc e pasdites’. Ermal Peçi priti në studio politikanen e njohur që rrefeu si kurrë më parë jetën larg politikës, detaje nga jeta familjare por edhe preferencat muzikore.

Teksa zbuloi 5 këngët më të dashura plot melodi e histori, Ermali shprehu dëshirën për të kërcyer një këngë sëbashku. Elisa pranoi me shumë dashamirësi dhe të dy kërcyen një prej hiteve të saj të dashura.

5 nga këngët që kanë shënjuar jetën e saj u transmetuan sot live ne program, ku Elisa veçoi  Nina Simoni “Don’t Explain”

 “Është një këngë e gjigades Nina Simone. Është një dive, muzikës së zezë quhej në Amerikë. Këngët e saj janë të gjitha të bukura, por kjo veçanërisht. Mos u shpjego, është kënga ime, nuk ka nevojë të shpjegohesh”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close