Showbiz

Eliza Dushku jep lajmin, së shpejti nënë për herë të dytë

Aktorja shqiptare me fame ndërkombëtare Eliza Dushku është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram. E veshur me një fustan blu duke shijuar rrezet e diellit, aktores i shihet qartë barrku i rrumbullakosur. Menjëherë të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve të saj të cilët nuk kanë nguruar ta urojnë aktoren. Kujtojmë se Eliza është nënë e një djali.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: