Showbiz

Ellen DeGeneres planifikon t’i japë fund emisionit televiziv

Ellen DeGeneres po mendon t’i japë fund emisionit të saj, ndër më të ndjekurit në Amerikë. Moderatorja në një intervistë për “New York Times” foli për të ardhmen e “Ellen”.

Ajo tha se kishte rinovuar kontratën vetëm kohët e fundit, por po mendon nëse duhet të tërhiqet apo jo.

Ellen shtoi se mori këshilla kontradiktore nga i vëllai Vance DeGeneres dhe gruaja e saj, Portia de Rossi, por vendimi nuk është i lehtë.

Portia mërzitet kur vëllai më thotë që të mos ndaloj”, – u shpreh  DeGeneres. “Ajo mendon se jam një aktore e shkëlqyer dhe se kjo shfaqje nuk është e duhura për kreativitetin tim”.

Ndërsa shton se bashkëshortja e këshillon se fundi i emisionit nuk është fundi i karrierës së saj, ndërsa i vëllai Vance i ka kërkuar të vazhdojë me emisionin.

“Show Ellen DeGeneres” ka fituar 57 “Emmy” nga debutimi i saj në 2003.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close