fbpx
Showbiz

Ellen dhe Brad Pitt kanë pasur të njëjtën të dashur!

Brad Pitt dhe Ellen DeGeneres kanë pasur të njëjtën të dashur…shumë vite më parë. I ftuar në emisionin e komedianes, aktori tha se ata të dy ishin takuar për herë të parë në festën në pishinë të Melissa Etheridge, në fund të viteve ’80. Ylli i “Ad Astra” më pas shtoi se atë natë, DeGeneres po i “ngacmonte” të dashurën.

Në atë moment, Ellen u shpreh se në fakt ajo ka qenë e lidhur me një tjetër ish-të dashur të 55 vjeçarit. “Do të flasim pak më vonë për këtë,” tha DeGeneres duke qeshur. “Pas shfaqjes,” ka vazhduar Pitt. Megjithatë dyshja nuk përmendi asnjë emër.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button