Showbiz

Elvana Gjata kurorëzon Jonida Vokshin dhe Besnik Krapin në martesë (Video)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi sot po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë. . Çifti ka organizuar gjithçka në detaje, ndërsa dasma do të mbahet tek Mali i Robit në Durrës.

Ka qenë pikërisht shoqja e ngushtë e Jonidës, Elvana Gjata ajo e cila ka kurorëzuar çiftine sapo martuar. Nën tingujt e një kënge italiane, çifti i kanë thënë PO njëri-tjetrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close