Showbiz

Elvana Gjata vishet si Gili për “Halloween”. Ja si e komenton këngëtarja

Elvana Gjata, këtë  Halloween ka ardhur e veshur si këngëtarja Gili.Këngëtarja e njohur ka rikrijuar një nga paraqitjet e vitit 1995, kur Gili mori pjesë në festivalin e RTSH-së me këngën “Xixëllonja”.

Sigurisht, kjo nuk mund t’i shpëtonte vëmendjes së  Gilit, e cila duket se e ka mirëpritur dhe e ka komplimentuar Elvanën për veshjen e zgjedhur.

Në  një  postim në  rrjetin e saj social Gili ka ndarë  disa foto dhe video të  Elvanës me një  mbishkrim: “E bukura Elvanë në fustanin e xixëllonjës”.

Më  pare, Elvana ndau një video në rrjete sociale duke treguar ‘look-un’ e saj, kur pranë saj shfaqet edhe Ylli Limani, ku ky i fundit i dhuroi një puthje në faqe.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close