fbpx
Showbiz

Elvana Gjata zbulon ç’do ishte bërë po të mos ishte këngëtare

Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në “Wake up”. Mes të tjerash, ai u ndal dhe te Elvana Gjata, për të cilën tha se do të ishte një super kërcimtare.

Këtë pjesë nga intervista e tij, këngëtarja e ka shpërndarë në Instagram duke e falenderuar. Elvana ka shkruar se në fakt po të mos ishte këngëtare, do ishte bërë kuzhiniere e shkëlqyer (jo kërcimtare), duke zbuluar kështu një tjetër talent të saj. “Faleminderit Albi! Nëse nuk do kisha qenë këngëtare to të kisha qenë një shefe kuzhine e shkëlqyer, po të them. Suksese, mjeshtër!”, ka shkruar ajo.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button