Showbiz

Elvisi pas imazheve të Teas me Beartin: Se kisha menduar kurrë që…

Elvisi ka reaguar pas fotografive të Teas me Beartin. Tea ka befasuar të gjithë duke u shfaqur në momente intime me Beartin, ani pse doli si e ‘përputhur’ me Andin nga emisioni. Por, sa ishte në emision, ajo kishte pasur disa takime me Elvisin, për të cilin ishte shprehur se e pëlqen. Me t’u publikuar fotografitë e Teas me Beartin, të cilat bënë xhiron e rrjetit, ka reaguar edhe Elvisi.

Me anë të një postimi, ku shfaq një prej atyre fotografive ku dyshja po shkëmbenin puthje dhe thotë se nuk e kishte menduar që do ta falënderonte publikisht Tean. “Se kisha mendu kurr qe do falenderoj publikisht Tea Trifoni qe zgjodhi Andin, po ai moment erdhi…”, shkruan ai.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close