Showbiz

(EMRAT)- Këta janë të gjithë banorët e edicionit të dytë të “Big Brother Vip”

Mbrëmjen e së shtunës, nisi edicioni i dytë i “Big Brother Vip Albania 2”.

Ky edicion, ka bërë pjesë të saj vajza të njohura të ekranit, që nga modele e deri tek ish-konkurente të emisionit ‘Përputhen’, mirëpo nuk munguan edhe figura të njohura të artit.

Nisur që nga Olta Gixhari, Kiara Tito, Dea Mishel, Ariana, Gent Hazizi, Armaldo Kllogjeri, Kejvina Kthella, Efi dhe Mikela, Herion Mustafaraj, Ronaldo Sharka, Krist Dragoti, Amos Zaharia, Luis Ejlli, Zhaklina Gjolla, Tea Trifoni.

Banorët shkuan fillimisht te dhoma e dhuratave, ku u njohën me provën e javës. E gjitha bazohet te lodrat, që duhet t’i paketojnë të gjitha si dhurata.

Banorët u ndanë në dy grupe, teksa grupi fitues do të ketë një bonus. Nëse prova realizohet e gjitha do të gëzojnë buxhet të plotë, në të kundërt do e kenë minimal.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close