Showbiz

“Ëndrra e çdo vajze”, Fjolla Morina merr propozimin për martesë në Maldive

Fjolla Morina dhe Fisniku jo vetëm që janë martuar, por këngëtari ka marrë edhe një propozim shumë romantik. Fjolla ka publikuar pak më parë momentet nga propozimi për martesë që i ka bërë Fisniku. Gjithçka ka ndodhur në Maldive dhe nuk mund të ishte më romantike se kaq.

Mes detit shtëpizën luksoze që ata kanë qëndruar, Fisniku e ka bërë çdo gjë sipas traditës, me uljen në gjunjë dhe shkruar me petale: “A do martohesh me mua?” Fjolla e tha po-në edhe para gjithë ndjekësve me postimin e videove dhe fotove që me siguri do bëjnë xhiron e rrjetit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: