Showbiz

Eni Vasili nuk e fsheh më, shfaqet për herë të parë në publik me të dashurin

Tre ditë më parë ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare Lorik Cana, ka prezantuar hapjen e Fondacionit Lorik Cana 5.

Në atë mbrëmje ishin të pranishëm personalitete të shumta nga bota e sportit, politikës, diplomacies dhe showbizit shqiptar.
Edhe Eni Vasili ka qenë një ndër të ftuarat e Lorik Canës, por ajo nuk ka shkuar vetëm. Për herë të parë partneri i saj e ka shoqëruar në një mbrëmje ku kishte të ftuar, media dhe kamera.

Sipas Panoramaplus, ai është një inxhinier që jeton në Londër prej shumë vitesh dhe është njohur me Enin në një mbrëmje miqsh të përbashkët. Ajo nuk ka pranuar të lërë Tiranën për t’iu bashkuar në Londër, por ai po. I ka lënë të gjitha dhe është kthyer në Shqipëri për t’iu prezantuar publikisht si partneri i gazetares Eni Vasili.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close