Showbiz

“Era ime”, Kryemadhi uron të bijën në përvjetorin e lindjes: Nuk jam sot me ty sepse kam detyrime

Era, vajza e presidentit Ilir Meta dhe kryetares së LSI Monika Kryemadhi feston sot përvjetorin e lindjes. Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Kryemadhi i ka uruar ditëlindjen duke i kërkuar falje që nuk është pranë saj në këtë ditë të veçantë. Kryemadhi shkruan se nuk është sot krah fëmijëve të saj sepse detyrimet ndaj njerëzve që i përkrahin janë shumë të mëdha.

“Era ime! Ky vit filloi me vështirësi të madhe për punën time dhe ndonjëherë më bën mua të pavëmendshme për gjëra shumë të rëndësishme, për ty Era ime. Por nuk mund ta filloja ditën sot sepse një gjë ishte në zemrën time që më shtrëngonte, dhe kuptova që mungesa e puthjes dhe perqafimit tënd ishte dhimbja më e madhe për mua.

Nuk jam sot me ty, Borën dhe Besin në shtëpi, sepse detyrimet e mia ndaj njerëzve që na përkrahin në sfidat që kemi janë shumë të mëdha, por Era, un të dua shumë por shumë shumë dhe të uroj mami edhe vite të tjera. Qofsh e lumtur dhe Zoti t’i plotësoftë të gjitha dëshirat zemra ime.

Më fal shumë për vonesën e mesazhit por rutina e tranzicionit e tjetërson edhe memorien njerëzore. Të puth mami fort ERA ime që sjell kudo ndryshimin. Të dua shumë”, shkruan Kryemadhi./mv.abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close