fbpx
Showbiz

Erion Isai bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

Aktori i njohur Erion Isai, është bërë sot baba për herë dytë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë Isai me postimin e fundit në Instagram. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të dytë, të cilën kanë vendosur të quajnë E’dua. “U bëmë 4. Faleminderit Zot. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë. Nga sot, shërbëtor i tre princeshave”, shkruan Erioni krahas fotos ku duket dora e vogëlushes.

Prej disa kohësh tashmë Isai nuk është më pjesë e skenës dhe ekranit, pasi u zgjodh kryetar Bashkie në Ersekë, ku dhe është shpërngulur së bashku me familjen e tij.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button