Showbiz

Ermal Fejzullahu paska një vëlla të madh dhe askush nuk e dinte!

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka një vëlla të madh i quajtur Armend nga martesa e parë e të atit Sabri Fejzullahu. Sabriu nuk e ka bërë kurrë publike djalin e tij më parë, por së fundmi ai ka vendosur që ta prezantojë me ndjekësit e tij. Këngëtari ka pozuar pranë djalit të tij dhe shkruan në rrjetet sociale: Djali im i madh Armend Votra. Sabriu ka dy fëmijë nga martesa e parë Armendin dhe një vajzë të quajtur Adelina të cilët nuk janë personazhe publikë. /tvklan.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close