Showbiz

Ermonela Jaho merr çmimin “Artistja e Vitit”, Begaj mesazh urimi: Jeni një ambasadore e shkëlqyer e Shqipërisë në botë

Ermonela Jaho sopranoja shqiptare e operës ka marrë çmimin “Artistja e Vitit” nga International Classical Music Aëards.

Për këtë presidenti Bajram Begaj e uron duke thënë se ajo është një Ambasadore e shkëlqyer e Shqipërisë në botë.

“Urime Ermonela Jaho, për çmimin “Artistja e Vitit” nga International Classical Music Aëards!

Ju jeni një Ambasadore e shkëlqyer e Shqipërisë në botë, ndaj arritjet tuaja artistike kanë duartrokitjet dhe mirënjohjen e të gjithë shqiptarëve”, shkruan Begaj në postimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close